دریافت نمایندگی فروشگاه عمده لوازم جانبی اقلام

دریافت نمایندگی فروشگاه عمده لوازم جانبی اقلام

فروشگاه اقلام ، عرضه کننده گستره کاملی از محصولات جانبی کامپیوتر و لپ تاپ نظیر کابل , تبدیل ها و لوازم مصرفی,  از کلیه افراد حقیقی و حقوقی از سراسر کشور دعوت به همکاری مینماید.

برای راه اندازی هر کسب و کاری به دو چیز نیاز دارید . نخست ، کالا یا خدمات برای فروش و دیگری یافتن مشتری یا خریدار . شما اگر کالا یا خدمات با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار داشته باشید با یافتن مشتری و فروش آنها میتوانید کسب در آمد کنید. بسیاری از همکاران ما در شهرستان ها علیرغم وجود مشتری و تقاضا برای خرید ، دسترسی به کالاهای با قیمت مناسب ندارند.
فروشگاه اقلام با بیش از یک دهه تجربه ، سبدی از کالاهای با کیفیت در زمینه های یاد شده همراه با پشتیبانی خدمات و گارانتی مناسب را همواره موجود دارد. ما بازار روز کامپیوتر و ارتباطات تهران را به منزل و شهر شما خواهیم آورد.
شما می توانید با هر سرمایه ای از شهر های کوچک تا بزرگ به جمع خانواده پرداد سیستم بپیوندید. با پرداد سیستم ، سبدی کامل از همه محصولات کامپیوتر و شبکه را در دسترس خواهید داشت و می توانید به کسب و کار کوچک خود رونقی تازه ببخشید.

فروشگاه اقلام به متقاضیان و همکاران واجد شرایط ، نمایندگی فروش را به صورت پرداخت زمان دار نیز اعطا می کند .
اقلام همچنین آماده همکاری با شرکت های تعاونی کارمندان ، دانشگاهیان ، فرهنگیان و اتحادیه های اصناف برای فروش به متقاضیان می باشد .

بستن
مقایسه