درباره ما

درباره ما ,معرفی شرکت اقلام :

چشم انداز گروه "کمک به مدیریت کسب و کارهای متوسط و کوچک " می‌باشد و بیش از هزاران عنوان محصول و چندین هزار مشتری نتیجه فعالیت 10 ساله این گروه است.
استفاده از محصولات روز دنیا به همراه بهترین قیمت ممکن سیاست های اصلی است و سطح رضایت بالای شرکت‌های بزرگ که در زمره مشتریان سیاق هستند گویای جهت‌گیری درست این گروه است و امیدواری برای گسترش هر چه بیشتر فعالیت در آینده است .

لازم به ذکر است گروه اقلام علاوه بر محصولات حوزه‌ی لوازم جانبی به زودی  محصول دیگر به با برند آداکام را نیز به بازار ارایه می‌نماید.

سایت اقلام در حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط تلاش دارد کمکی در زنده نگاه داشتن بازار سنتی برای همکاران در سراسر ایران باشد.

استفاده از جدیدترین امکانات روز جهان در سایت مانند سرویس‌ دهی رایگان , پاسخ گویی به سوالات و پیگیری سریع سفارشات به سطح رضایت مشتریان جاری و نیاز روز افزون بازار به خدمات تخصصی گویای جهت‌گیری درست این گروه است.

باعث افتخار است که بیشتر مشتریان اقلام از محل معرفی مشتریان قبلی به دست می آید و این خود نشانی از رضایت مشتریان این شرکت می باشد. مجموعه اقلام خود را نه یک شرکت تجاری و صرفا انتفاعی , که بیشتر یک شرکت علمی و تحقیقاتی و صاحب تکنولوژی میداند.


//www.aghlaam.com/wp-content/uploads/2019/09/Meeting-PNG-Clipart.png
بستن
مقایسه

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/irantabd/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/irantabd/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/irantabd/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/irantabd/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52